Корзина
230 отзывов
Интернет-магазин "Виннер Украина"
+380681910393
+380951709863
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Пневматические винтовки

Интернет-магазин  "Виннер Украина" располагает впечатляющим ассортиментом пневматических пистолетов и винтовок различных моделей от ведущих мировых производителей. Продажа пневматики заинтересует тех, кто хочет научиться стрелять по мишеням,заняться спортивной стрельбой или иметь при себе средство самозащиты. Обратите внимание: ношение и применение пневматики не предусматривает необходимости получения специального разрешения или лицензии.
1 2 ... 11
Закон
ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Кабінету Міністрів України 
від 12 жовтня 1992 р. N 576
 
ПОЛОЖЕННЯ 
про дозвільну систему

( Чинність Положення про дозвільну систему, затвердженого цією постановою, у частині переліку об'єктів, на які поширюється дозвільна система, поширено на газові пістолети і револьвери та патрони до них, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, об'єкти виготовлення і реалізації спеціальних засобів самооборони, речовинами сльозоточивої та дратівної дії, згідно з Постановою КМ N 706(706-93-п) від 07.09.93 )

Загальні положення

1. Дозвільна система - це особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, а також відкриття та функціонування окремих підприємств, майстерень і лабораторій з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян.

2. До предметів, матеріалів і речовин, підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, належать: вогнепальна зброя (нарізна воєнних зразків, несучасна стрілецька, спортивна, навчальна, охолощена, мисливська нарізна і гладкоствольна), бойові припаси до неї, холодна зброя, (арбалети, мисливські ножі тощо, пневматична зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії детальніше...

Если калибр ствола пневматического оружия 4.5 мм или меньше 
(В ЭТОМ СЛУЧАЕ СКОРОСТЬ ПОЛЕТА ПУЛИ НЕ ИМЕЕТ ЗНАЧЕНИЕ) - такое оружие не требует разрешения и регистрации для покупки, владения и т.д.