Корзина
230 отзывов
Интернет-магазин "Виннер Украина"
+380681910393
+380951709863
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Револьверы под патрон Флобера

 

      Револьвер под патрон Флобера станет стильным украшением для своего владельца. Это оружие очень сильно напоминает знаменитые Наганы, но обладает низкими боевыми характеристиками. Револьверы под патрон Флобера позволяют своим обладателям наслаждаться стрельбой из разрешенного оружия вне специально оборудованных площадок и стрельбищ. Захватите это произведение оружейного искусства с собой на природу, чтобы прекрасно провести время и поупражняться в стрелковом мастерстве. Внешний вид револьвера и тактильные ощущения не оставят равнодушными любителей красивого оружия, готовых приобрести его в свою коллекцию. Для ценителей декоративной отделки найдутся модели с деревянными накладными деталями на любой вкус. Кроме того, вы можете использовать револьверы Флобера в целях самообороны. Сила звука от выстрела из такого револьвера способна внушить нападающему страх за свою жизнь, но не обеспечит оружию достаточную останавливающую силу. Калибр 4 мм самый распространенный среди данного класса оружия.

1 2
Закон
ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Кабінету Міністрів України 
від 12 жовтня 1992 р. N 576
 
ПОЛОЖЕННЯ 
про дозвільну систему

( Чинність Положення про дозвільну систему, затвердженого цією постановою, у частині переліку об'єктів, на які поширюється дозвільна система, поширено на газові пістолети і револьвери та патрони до них, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, об'єкти виготовлення і реалізації спеціальних засобів самооборони, речовинами сльозоточивої та дратівної дії, згідно з Постановою КМ N 706(706-93-п) від 07.09.93 )

Загальні положення

1. Дозвільна система - це особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, а також відкриття та функціонування окремих підприємств, майстерень і лабораторій з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян.

2. До предметів, матеріалів і речовин, підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, належать: вогнепальна зброя (нарізна воєнних зразків, несучасна стрілецька, спортивна, навчальна, охолощена, мисливська нарізна і гладкоствольна), бойові припаси до неї, холодна зброя, (арбалети, мисливські ножі тощо, пневматична зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії детальніше...

Купить револьвер под патрон Флобера сможет каждый законопослушный гражданин, достригший возраста 18 лет. Данный вид оружия не нуждается в разрешении и свободно распространяется на территории Украины.