Кошик
230 відгуків
Интернет-магазин "Виннер Украина"
+380681910393
+380951709863
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Пневматичні пістолети

 
 
 
 
 
Інтернет-магазин "Віннер Україна" має вражаючим асортиментом пневматичних пістолетів і гвинтівок різних моделей від провідних світових виробників. Продаж пневматики зацікавить тих, хто хоче навчитися стріляти по мішенях,зайнятися спортивною стрільбою або мати при собі засіб самозахисту. Зверніть увагу: носіння та застосування пневматики не передбачає необхідності отримання спеціального дозволу або ліцензії.
Пневматичний пістолет – це пістолет, де снаряд викидається з допомогою стисненого газу. Ця зброя не вимагає ліцензування в Україні, якщо його калібр не перевищує 4,5 мм швидкість вильоту снаряда з ствола не більше 100 м/с.

Пневматичні пістолети конструктивно, як правило, газобалонні. Інші види конструкцій пневматичної зброї вимагають великих габаритів і важкі для реалізації для пістолетів, хоча, в деяких моделях застосовуються. найбільш ефективними на сьогоднішній день вважаються пістолети на газобаллонах з вуглекислотою.

Кульки для пістолетів роблять із сталі, іноді з мідним або цинковим покриттям. Покриття покращує експлуатаційні властивості кульок, оскільки вони менше іржавіють. Щоб кулька не викотився із стовбура – створюється спеціальний магнітний фіксатор.

Кулі, або як їх ще називають «пульки», робляться зазвичай з свинцю. Вони бувають з плоским наконечником, із сферичним і з конусним. У кожного виду кулі свою вагу, своя динаміка польоту і свій вплив. Тому, вибираючи саме кулі, а не кульки – проконсультуйтеся з фахівцем, для яких цілей і для будь-якої моделі пневматичного пістолета який вид куль Вам краще підійде.

 

1 2 ... 4
Закон
ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Кабінету Міністрів України 
від 12 жовтня 1992 р. N 576
 
ПОЛОЖЕННЯ 
про дозвільну систему

( Чинність Положення про дозвільну систему, затвердженого цією постановою, у частині переліку об'єктів, на які поширюється дозвільна система, поширено на газові пістолети і револьвери та патрони до них, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, про'об'єкти виготовлення і реалізації спеціальних засобів самооборони, речовинами сльозоточивої та дратівної дії, згідно з Постановою КМ N 706(706-93-п) від 07.09.93 )

Загальні положення

1. Дозвільна система - це особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, а також відкриття та функціонування окремих підприємств, майстерень і лабораторій з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян.

2. До предметів, матеріалів і речовин, підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, належать: вогнепальна зброя (нарізна воєнних зразків, несучасна стрілецька, спортивна, навчальна, охолощена, мисливська нарізна і гладкоствольна), бойові припаси до неї, холодна зброя, (арбалети, мисливські ножі тощо, пневматічна зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії детальніше...

Якщо калібр ствола пневматичної зброї 4.5 мм або менше 
(В ЦЬОМУ ВИПАДКУ ШВИДКІСТЬ ПОЛЬОТУ КУЛІ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ) - така зброя не вимагає дозволу та реєстрації для купівлі, володіння і т. д.